15-16/7 REGIONAL HOPPNING ÖSTERLEN 2000
1,20 A:1c
1. Therese Ekstrand - Cadaffi
2. Erika Lickhammer - Combard
3. Sara Persson - Baltimore
4. Stina Larsson - Special Deal
5. Susanne Belin - Titti
6. Maria Noren - Gibson
7. Helena Bondeson - O'Lacy
8. Sebastian Andersson - Ronja
9. Jennie Sunnanväder - Farrow
10. Helena Hansson - Balette
11. Anders Norman - Rodrika
12. Erika Lickhammer - Apollo
13. Jannie Jönsson - Nerox
14. Sara Bergman - Messalina
15. Mathias Lindhe - Regna
16. Anders Norrman - Olympos
17. Caroline Torstensson - Kepler
18. Katja Ortner - Irco
19. Maria Joelsson - Kopernicus
1,10 A:1c
1. Alexandra Ekberg - Clover Rock
2. Nils Nilsson - Madonna
3. Charlotta Paulsson - Relevant
4. Julia Jacobsson - Jessika
5. Marie Lagerdahl - Charma
6. Karolina Ohlsson - Rubin
7. Katja Ortner - Irco
8. Ebba Alwen - Nathalie
9. Martina Persson - Kajal
9. Magnus Johansson - Stafette
1,25 A:1a
1. Agnetha Lindelöw - Eli
2. Leif Nilsson - Surprise
3. Gunilla Persson Berg - Maratonia
4. Niklas Lindbäck - Miss Luhmühlen
5. Andrea Månsson - Chanell
6. Erika Lickhammer - Combard
7. Christoffer Alwen - Kadet
8. Stina Larsson - Special Deal
9. Anders Norman - Rodrika
10. Fredrik Linell - Robinsson
11. Marie Malmros - Zeiko
12. Maria Noren - Gibson
13. Fredrik Linell - Lagos
1. Therese Ekstrand - Cadaffi
2. Erika Lickhammer - Combard
3. Sara Persson - Baltimore
4. Stina Larsson - Special Deal
5. Susanne Belin - Titti
6. Maria Noren - Gibson
7. Helena Bondeson - O'Lacy
8. Sebastian Andersson - Ronja
9. Jennie Sunnanväder - Farrow
10. Helena Hansson - Balette
11. Anders Norman - Rodrika
12. Erika Lickhammer - Apollo
13. Jannie Jönsson - Nerox
14. Sara Bergman - Messalina
15. Mathias Lindhe - Regna
16. Anders Norrman - Olympos
17. Caroline Torstensson - Kepler
18. Katja Ortner - Irco
19. Maria Joelsson - Kopernicus
1,10 A:1c
1. Alexandra Ekberg - Clover Rock
2. Nils Nilsson - Madonna
3. Charlotta Paulsson - Relevant
4. Julia Jacobsson - Jessika
5. Marie Lagerdahl - Charma
6. Karolina Ohlsson - Rubin
7. Katja Ortner - Irco
8. Ebba Alwen - Nathalie
9. Martina Persson - Kajal
9. Magnus Johansson - Stafette
1,25 A:1a
1. Agnetha Lindelöw - Eli
2. Leif Nilsson - Surprise
3. Gunilla Persson Berg - Maratonia
4. Niklas Lindbäck - Miss Luhmühlen
5. Andrea Månsson - Chanell
6. Erika Lickhammer - Combard
7. Christoffer Alwen - Kadet
8. Stina Larsson - Special Deal
9. Anders Norman - Rodrika
10. Fredrik Linell - Robinsson
11. Marie Malmros - Zeiko
12. Maria Noren - Gibson
13. Fredrik Linell - Lagos